НАШІ КОНТАКТИ
Alviline-2020

Каталог продукції компанії
"Алві-Лайн" можна завантажити за посиланням (великий розмір):

Завантажити файл PDF

ПРО ОБЛАДНАННЯ

ГЕНЕРАТОРИ КИСНЮ AIRSEP (США)

Кисень – один з найбільш важливих газів, і мова йде не тільки про життя людини, яке неможливе без дихання. Він життєво необхідний в медицині, особливо зараз, коли потреба в кисневій терапії та штучній вентиляції легенів зросли в десятки разів. Крім того, кисень широко застосовується в промисловості – металургії, машинобудуванні, сільському господарстві, хімічних галузях, у виробництві скла і паперу, на очисних підприємствах. Настільки широка сфера застосування пов’язана з унікальними окисними властивостями кисню і його здатністю підтримувати горіння. Сучасне високоточне різання металів, їх плавка, спаювання, проведення безлічі хімічних реакцій, знезараження великих обсягів води і повітря сьогодні неможливі без кисню.

Кисень в балонах чи власний генератор?

Зрозуміло, можна купувати кисень в балонах, але при високій потребі в газі такий спосіб занадто витратний, і враховувати потрібно витрати не тільки на закупівлю, а й на транспортування. Крім того, в медицині необхідне постійне безперебійне постачання кисню. Деякі виробництва безперервного циклу, наприклад, металургійне, також потребують безперервної подачі кисню. Навіть невеликий логістичний збій може коштувати великих грошей, а в медицині — і життя. Швидкий підрахунок демонструє: генератор кисню для самостійного виробництва газу окупається в термін від трьох місяців до року, в залежності від продуктивності генератора і його комплектації. Натомість, собівартість заправки одного балона місткістю 40 л становитиме 37-45 гривень.

Кисневий генератор

AirSep — багаторічний досвід та незмінна якість

Компанія AirSep була заснована в США 30 років тому із невеликого приватного підприємства, яке виробляло і продавало кисневі генератори в Сполучених Штатах, та швидко зросла до великої корпорації, що співпрацює з більш ніж 100 країнами світу. Найважливіша передумова стрімкого зростання – безперервне вдосконалення продукції, застосування у виробництві передових наукових досліджень і новітніх технологій. AirSep постійно поліпшує своє виробництво і завдяки цьому її продукція має незмінно високу якість, економічна в експлуатації і проста в обслуговуванні. І, що найважливіше, безпечна, адже мова йде про генерацію вибухо- й пожаронебезпечного газу.

AirSep випускає широкий спектр продукції для генерації і розподілу кисню. У нього входять як компактні медичні кисневі концентратори, так і потужні кисневі станції для усієї клініки або її підрозділів, та комерційних виробництв. В обладнанні AirSep застосовується технологія розділення повітря під тиском на фракції pressure swing adsorption (PSA), яка дозволяє максимально широко використовувати унікальні властивості кисню при вирішенні лікувальних або виробничих завдань.

Купити кисневий генератор AirSep — просто!

Компания Alvi Line пропонує широкий спектр обладнання для вироблення і розподілу кисню, у тому числі, генератори кисню. Ціна вас приємно здивує, крім того, ми надаємо вичерпну професійну консультацію при виборі обладнання та повний технічний супровід його у весь період експлуатації, як у гарантійний термін, так і після його.

Продукція категорії

Щоб запитати обладнання, заповніть форму

Залишаючи запит на кисневий генератор AirSep, вкажіть, будь ласка, модель, яка Вас цікавить.