НАШІ КОНТАКТИ
  • +38 (044) 228 21 16
  • info@alviline.com.ua
  • 04071, м. Київ, Україна, вул Хорива 31А
Alviline-2020

Каталог продукції компанії
"Алві-Лайн" можна завантажити за посиланням (великий розмір):

Завантажити файл PDF

ПРО ОБЛАДНАННЯ

ГЕНЕРАТОРИ КИСНЮ AIRSEP (США)

У зв’язку зі зростанням вартості кисню в балонах і зростаючими логістичними витратами, самостійне виробництво газоподібного кисню  швидко окупається — від 3-х до 12 місяців, в залежності від продуктивності та комплектації. Собівартість заправки одного балона кисню 40 л складе 37-45 грн.

Сфера застосування генератора дуже широка — медицина (для апаратів ШВЛ), машинобудування, металургія, сільськогосподарська галузь, де кисень використовують за його окисні властивості та здатність підтримувати горіння.

Історія компанії AirSep починається 30 років тому в США. З дня заснування приватна корпорація AirSep виросла з звичайного продажу продукту до співпраці з більш ніж 100 країнами. Компанія вважає обов’язковими в своїй роботі наукові дослідження і розробки, а також безперервний процес поліпшення виробництва. Високоякісні продукти AirSep прості в обслуговуванні, економічні і безпечні, що дуже важливо для кисневого обладнання.

Повітророзподільне обладнання AirSep у вигляді медичних концентраторів кисню застосовується для терапевтичних потреб людей, а кисневі системи використовують для широкого спектру комерційних виробництв, включаючи фабрики виготовлення сталі і паперу, скляні заводи і екологічні підприємства. AirSep використовує pressure swing adsorption (PSA) технології поділу повітря, що дозволяє більш широко використовувати можливості кисню для різних виробничих завдань.

Продукція категорії

Щоб запитати обладнання, заповніть форму

Залишаючи запит на кисневий генератор AirSep, вкажіть, будь ласка, модель, яка Вас цікавить.