Що ми пропонуємо

Послуги ТОВ «Алві-Лайн»

І ЕТАП –

Послуги АЛВІ-ЛАЙН

Проектування

Ми проектуємо системи медичного газопостачання з урахуванням всіх побажань і вимог Замовника, гарантуючи якісне і професійне технічне рішення його завдань. Проектування системи трубопроводів або підбір джерела медичного газу починається з розробки технічного рішення, яке дозволяє забезпечити лікувальний заклад необхідними обсягами медичних газів з урахуванням специфіки даного об’єкту.

Проектна група компанії «Алві-Лайн» проводить розрахунки необхідної потужності джерела газу, розраховує протяжність і характеристики магістральних і периферичних трубопроводів, а також підбирає найбільш оптимальний варіант комплектації обладнання системи газопостачання, який адаптований до конкретних умов експлуатації.

Кожен етап роботи узгоджується з Замовником. Проведена з нашою участю комплексна експертиза проектнокошторисної документації у відповідних органах технічного нагляду дає Замовнику гарантії якості та безпеки системи медичних газів, а також дозволяє створити, реконструювати і ввести в експлуатацію систему в найкоротші терміни.

Компанія «Алві-Лайн» надає Замовнику як ескізний проект з розрахунками, так і повну робочу документацію, оформлену згідно з усіма вимогами і правилами. Інженери компанії здійснюють контроль на всіх етапах виконання проекту, починаючи з передпроектної стадії і закінчуючи будівельно-монтажними роботами.

ІІ ЕТАП –

Послуги АЛВІ-ЛАЙН

Поставка і монтаж

В рамках своєї діяльності по створенню систем медичних газів компанія «Алві-Лайн» поставляє Замовнику різноманітне обладнання - концентратори кисню, вакуумні станції, операційно-реанімаційні консолі, компресори, системи очищення повітря.

Кваліфіковані фахівці компанії допоможуть Замовнику підібрати обладнання, яке максимально відповідає його потребам і з найбільшою економічною доцільністю. Компанія ставить своїм завданням не тільки підбір і постачання необхідного обладнання, а й максимально швидке, технічно грамотне його підключення. У разі реконструкції або будівництва нового медичного закладу компанія «АлвіЛайн» виконує роботи з прокладання магістральних і периферичних трубопроводів медичних газів.

Компанія має всю необхідну для цього дозвільну документацію і використовує в своїй роботі як передовий світовий досвід будівництва, так і власні розробки. Наявність в складі компанії кваліфікованих співробітників дозволяє значно скоротити терміни виконання робіт, зберігши при цьому високу якість робіт. У своїй роботі компанія керується принципом надійності створюваних систем. У разі необхідності створити додатковий запас міцності для систем життєзабезпечення використовується дублююче обладнання.

Виконання будівельно-монтажних робіт розділяється на кілька етапів:

• консультація Замовника по телефону;
• виїзд представника компанії на об’єкт (при необхідності);
• проектування системи газопостачання на основі отриманого технічного завдання Замовника;
• складання попередньої кошторисної документації, згідно з проектом;
• узгодження остаточної Договірної ціни і Договору підряду;
• затвердження й підписання проектної документації;
• виконання робіт;
• здача робіт і звітної документації

ІІІ ЕТАП –

Послуги АЛВІ-ЛАЙН

Гарантійне і сервісне обслуговування

ТОВ «Алві-Лайн» надає гарантії на всі системи медичного газопостачання, встановлені службою монтажу компанії, а також несе гарантійні зобов’язання на виконання будівельно-монтажних робіт по установці систем газопостачання.

Особлива увага компанії направлена на забезпечення безперебійної роботи поставленого обладнання, як в гарантійному, так і в післягарантійному періоді. Компанія має в своєму складі сервісний центр, завданням якого є не тільки забезпечення працездатності обладнання, а й контроль відповідності технічних характеристик вироблених газів паспортним характеристикам.

Для реалізації післягарантійного обслуговування нами розроблені кілька зручних програм. Вони пропонують Замовнику як разове, так і річне обслуговування з плановим щоквартальним виїздом фахівців. Це дозволяє значно зменшити потребу у позапланових ремонтах, і, відповідно, знизити витрати Замовника на утримання обладнання.