наша історія

"Дихати легко,
коли ми поруч"

Компанія “Алві-Лайн” — інжинірингове підприємство, основним напрямком діяльності якого є створення та реконструкція систем медичного газопостачання. Ми були першими в Україні, хто запропонував революційне рішення для забезпечення клінік киснем — застосування кисневих концентраторів. 

З 2007 року компанія почала проектувати та створювати системи медичного газопостачання для всіх видів медичних газів: кисню, стисненого повітря, вакууму, закису азоту та вуглекислого газу. 

Системи, створені “під ключ” компанією “Алві-Лайн”, успішно працюють у медичних закладах різних регіонів України. Досвід, накопичений при реалізації проектів різного ступеню складності, дає нам змогу здійснювати всі етапи створення систем газопостачання на високому професійному рівні. 

Ми створюємо системи медичного газопостачання таким чином, щоб вони були безпечні у користуванні, забезпечували автономне виробництво та безперебійну подачу необхідних газів, а також були економічно вигідними. Для цього ми застосовуємо сучасне високоякісне обладнання та надійні передові технології. Об’єкти що функціонують — найкращий показник нашої роботи. Ми розуміємо потреби клієнта та можемо запропонувати інноваційне ефективне рішення.

Виробники обладнання для наших систем — лідери в своїх галузях:

• AirSep Corporation (США);
• Tedisel (Іспанія);
• Atlas Copco (ЄС);
• Dürr Technik (Німеччина);
• Amico Corporation (Канада);
• Ultracontrollo (Португалія);
• DZ Medical (Італія).

Проектування

Компанія «Алві-Лайн» проектує системи медичного газопостачання з урахуванням всіх побажань і вимог Замовника, гарантуючи якісне і професійне технічне рішення Ваших завдань. Кожен етап роботи узгоджується з Вами.

Обрати обладнання

Поставка і монтаж

Кваліфіковані фахівці компанії допоможуть Вам підібрати обладнання з найбільшою економічною доцільністю. Ми беремо на себе підбір і постачання необхідного устаткування та швидке, технічно грамотне його підключення.

Обрати обладнання

Гарантійне і сервісне обслуговування

Особлива увага компанії направлена на забезпечення безперебійної роботи поставленого обладнання, як в гарантійному, так і в післягарантійному періоді. Маємо у складі сервісний центр.

Обрати обладнання
по буднях з 10:00 до 18:00

Менеджер: (044) 228-21-16

Ви маєте запитання або потрібна наша допомога? Не вагайтесь, надішліть нам свій запит вже сьогодні

Чому слід обрати Aлві-Лайн?

0
Компаній-партнерів
0+ куб.м
вироблено кисню
0
Років на ринку України