Ми пропонуємо станції, які призначені для виробництва кисню чистотою 93% з його подальшою заправкою в 40-літрові кисневі балони під тиском 150 атм. Станції розроблені для використання в закритих приміщеннях і дозволяють на мінімальній площі розташувати повний цикл отримання кисню з атмосферного повітря, і закачати його в балони. Продуктивність станцій заправки кисневих балонів (ЗКБ *) становить від 10 до 100 балонів за 25 годин роботи.

Станції ЗКБ комплектуються повітряним і кисневим компресорами, генератором кисню, повітряним і кисневим ресиверами, газоаналізатором і контрольним щитом, рампою з вакуумним насосом. Система має мікропроцесорне управління з екраном Touch Screen.

Здійснюється постійний контроль концентрації кисню газоаналізатором. При зниженні концентрації кисню та/або тиску відбувається автоматичне відключення станції.

Система повністю автономна, що дозволяє уникнути перебоїв у виробництві та постачанні кисню. Станції ЗБК працюють без зупинок цілодобово і мають високу відмовостійкість. Після першого пуску процес повністю автоматизований (система не вимагає регулярних запусків і зупинок, так як використовує режим «очікування»).